Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet beállítani az új...

Hogyan lehet beállítani az új OTP Internetbankban, hogy nem kérek SMS szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Az új Mobilbank azt mutatja, hogy az SMS szolgáltatást az Internetbankban tudom beállítani vagy módosítani. Ott viszont semmi értesítéssel kapcsolatos beállítást nem találok. Tudja valaki, hol található?

2022. jan. 5. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem sehogy, azt max úgy hogy bemész a bankfiókba és kikapcsoltatod.
2022. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az OTPdirekt beállításaiban található ilyen...de ha átállnak az új weboldalra, miért állítják, hogy ott is be lehet? Ez marketingfogásnak sem éri meg.
2022. jan. 5. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem valamit félreértesz


az otp direkt nem lesz lecserélve, csak funckióvővítés lesz

2022. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem ért félre semmit a kérdező. Jelenleg az OTP-nek két okostelefonalkalmazása van a PlayStore-on, amik nagyjából majdnem ugyan azt tudják. Az "OTP SmartBank" és az "OTP Bank HU". Na most a Smart-ot fogják az év elején kivezetni és helyette teljesen átállni az utóbbira.
2022. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, megszüntetik őket márciustól.

Jó ez a modernizálás, csak ne tűnjenek el hasznos funkciók. Az SMS miatt vissza kell lépnem a régi rendszerbe, tehát az információ félrevezető az új alkalmazásban.

2022. jan. 6. 21:44
 6/10 anonim ***** válasza:

#4 de igen, félreérti, mert ha valóban csak az appokra gondolt volna, akkor nem keveri ide a direktet


a direkten eddig is lehetett sms szolgáltatást módosítani, és ezekután is lehet


az appokon soha nem lehetett

2022. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kérdés lényege az, hogy az ÚJ rendszerben hol lehet kikapcsolni az SMS-t.

Nem csak az appban, de az új Internetbankban sincs lehetőség rá. Tehát bevezetnek egy új rendszert, az appban pedig hivatkoznak arra, hogy ki lehet kapcsolni a szolgáltatást az új rendszerben. Nos, eddig úgy tűnik, nem lehet, csak az OTPDirektben.

2022. jan. 7. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:

de milyen új internetbank?


belinkelnéd kérlek?

2022. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt van minden fontos információ (regisztráció szükséges jelenleg, de elvileg márciustól mindenkinél ez lesz elérhető majd): [link]
2022. jan. 16. 15:38
 10/10 anonim ***** válasza:
jó,most már tudom hogy csak trollkodsz
2022. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!