Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minimálbérre (nekem 143 ezer...

Minimálbérre (nekem 143 ezer nettó, mert adókedvezményem is van) melyik banknál adnak jelzálog alapú lakáshitelt? A kezesemnek van 225 ezer Ft-os jövedelme.?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 06:12
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Remélhetőleg sehol
2022. jan. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha jót akarsz magadnak, akkor minimálbérre eszedbe sem jut lakáshitelt felvenni. Miből fogsz élni?
2022. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

"A kezesemnek van 225 ezer Ft-os jövedelme.?"


Nincs még április 1.


Ha holnap kirúgnak bennetek, mit csináltok?

Ja, tudom, atombiztos a munkahelyed!

2022. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Annyira szar a közoktatás, vagyis se pénzügyi ismeret, se önuralom ismeret, se értékelemzés, se hatásvizsgálat, hogy ilyen kérdéseket komolyan gondolják.

Nagyon alacsony a szellemi színvonal. Sajnos.

2022. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

A kérdésed hiányos, így nem lehet rá érdemben válaszolni.

Mennyi a lakás vételára?

Mennyi az önerőd?

Hol van a kiszemelt ingatlan?

Miből épült, milyen állapotú, milyen a komfort fokozata?

Van meglévő hiteled?

Van eltartottad?

2022. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak max. 3 milliót szeretnék felvenni, és önerő lenne 14 millió. Nekem adtak 5 évvel ezelőtt lakáshitelt úgy, hogy részmunkaidőben dolgoztam 4 órában és a 4 órás garantált bérminimumot kaptam csak. Ha jól emlékszem akkor 65 ezer volt a fizetésem. Van még mellette rehabilitációs ellátásom, de az nem számít jövedelemnek, így azt nem is vették figyelembe. 32 ezer most a törlesztőm és akkor is annyi volt. Akkor még a jövedelem 50%-a terhelhető volt hitellel. De most fix lakáshitelt szeretnék felvenni, ha majd ezt a hitelemet kirendeztem. Mert ez a hitel változó kamatozású.
2022. jan. 7. 04:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Diákmunkás szintű fizetésre kétlem, hogy adnának 3 milla hitelt
2022. jan. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sok az önerőd és szükség esetén lenne adóstársad is, több bank is szóbajöhet. Keress a közeledben egy díjmentesen dolgozó hitelközvetítőt, mert most nagyon nagyok a kamatkülönbségek, több ezer Ft is lehet a bankok között, majd ő segít.
2022. jan. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 millát simán kapsz.
2022. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves 4-es


Mond már meg miért kell lenézni azt,aki nem ért annyira a pénzügyhöz???

Miért kellett neked ezt ideböfögni??

Ki vagy te, hogy le szellemi fogyatékozzál másokat,pusztán mert valamit nem ért? Ember,ez a logika alapján te is az vagy,mert te sem értesz mindenhez!!! Eszem f*szom megáll az ilyenektől.

jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!