Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szabad felhasználásra adnak...

Szabad felhasználásra adnak hitelt tízmilliós nagyságrendben (vagy az “automatikusan” lakáshitel)?

Figyelt kérdés
280 nettó fizetéssel, fedezettel vagy kezessel adnak 15-20 körül? Nem is vállalkozás lenne.

2022. jan. 6. 18:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen, kocsi kell, de ha összeszámolod, hogy lakáshitelnél mennyi pénzt fizetsz a kamatokért pluszba a banknak, illetve a budapesti albérlet árakat figyelembe véve még mindig jobban megéri kocsival ingázni. 1.5 utazás meg budapesten belül is simán megvan bkv-val, ha mondjuk Budafokról kell a repülőtérhez eljutnod.
2022. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

*1.5 óra


Amúgy igen, a lakásárak mesterségesen lettek felpumpálva a különböző kedvezményekkel (csok, babaváró..stb) az egyedülállókra meg tesznek magasról. Bele akarják kényszeríteni az embereket a családalapításba, mert a népesség egyre fogy, illetve az okosabbak már rég kiköltöztek külföldre jobb fizetés miatt.

2022. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Sőt, nem is minden gyerekes kapja meg, sajnos.
2022. jan. 7. 05:55
 14/20 A kérdező kommentje:
Amennyiben egy ilyen hitelfelvétel közös családi érdek, úgy adóstárs, ad absurdum (erről nem olvastam) két adóstárs (szülő, testvér) bevonható-e, ha stabil, rendszeres és megfelelő arányú a jövedelmük a hitel összegéhez képest?
2022. jan. 7. 07:02
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírod pontosan, milyen típusú hitelről van szó, azaz ingatlan fedezetes, vagy fedezet nélküli, akkor lehet csak segíteni.
2022. jan. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ilyen értelemben mindegy, ha van és úgy jobbak a kondíciók, akkor igen, van ingatlanfedezet. Adóstárs is.
2022. jan. 7. 07:51
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
#9: Én pl. élhetnék Salgótarjánban, ott is ugyanannyit keresnék, mint most ugyanis távmunkában dolgozom. Bárhonnan tudnék dolgozni, ahol van netkapcsolat.
2022. jan. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ez jó, de nem mindenkire jellemző.
2022. jan. 7. 08:31
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
mint már írtam korábban, ingatalan fedezettel biztosan kaphatsz akár adóstárs nélkül is 10M hitel és igen, jobbak a kondíciói, mint egy fedezet nélkülinek. Most viszont nagyon szét kell nézni, mert bankonként igen nagy a szórás. Tudok segíteni, ha kéred.
2022. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Lacko17 válasza:

Nekem 505 000 ft netto a fizetésem és van egy nagy saját lakásom amin nincs hitel.

Hahahahahahhaha bitches

2023. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!