Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal bankkártya megerösítés,...

Paypal bankkártya megerösítés, számlaszám hozzáadása probléma?

Figyelt kérdés

Paypal oldalamon 2021 júniusában történt utoljára tranzakció ami rendben lezajlott. Szeretném a pénzem a bankszámlámra kiutalni de nem lehetséges. A következő figyelmeztetést kaptam:


További adatokra van szükségünk Öntől.

Szeretnénk megbizonyosodni arról, hogy a PayPal-számláján szereplő adatok pontosak, mivel számláján gyanús tevékenységeket észleltünk. Ennek jobb megértéséhez további adatokra van szükségünk Öntől.


Emellett számlája biztonságának megőrzése érdekében számláján egyes funkciókat korlátoztunk. Amint megadja a kért adatokat, újból elérheti ezeket a funkciókat.


Feltöltöttem a személyi igazolványomat. Elfogadták.meg kellene erösiteni a kártyámat amit már 2021ben is használtam.

Kiválasztom a kártyámat, megerösítésre rányomok. Kód kérése. Majd a következő hibaüzenet fogad:

A kártyakibocsátó bank elutasította a kártyát. Próbáljon meg egy másik kártyát, vagy kérdés esetén forduljon a kártyakibocsátóhoz.

Új kártyát nem enged csatolni. A régi kártyám nem engedi törölni. Számlaszámot nem tudok hozzáadni mert egyböl oda irányít, hogy erősítsem meg a kártyát...

Megoldás?


Jah, magyarul elérhetö a paypal de a help center csak angolul kommunikál? Nem tudok angolul csak minimálisan....



2022. jan. 17. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
A bankodnak szólj, hogy engedélyezze a netes tranzakciókat.
2022. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kártyám müködik. Máshol simán tudok vele vásárolni.
2022. jan. 18. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
A kártya adatok jók? (lejárati dátum, CVV kód)
2022. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még 1x mondom. Semmi nem változott. Minden jo a kártya adatokkal.
2022. jan. 18. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!