Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelenleg OTP-s vagyok, érdemes...

Jelenleg OTP-s vagyok, érdemes lenne Cetelem bankra váltanom, ha kiskeresetű fiatal vagyok?

Figyelt kérdés

Sokáig jól ment a szekér, mit tagadjam. De tavaly például felhozta a kérdést egy OTP-s ügyintéző, hogy nekem egyáltalán nem jön pénz a számlámra, nem lenne e jobb megszüntetni a számlám?


Van/ volt takarékszámlám is, tudom, nem sokat kamatozik az se, de én úgy tudom, hogy a Cetelem takarékszámla a legjobb.


Ui; a pénzügyeim lassan stabilizálódnak, de ha a Cetelem egy fiatal 30-asnak jobbb, mint az OTP meg szándékomban áll tartalékolni is, akkor Cetelem?



2022. jan. 24. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

"De tavaly például felhozta a kérdést egy OTP-s ügyintéző, hogy nekem egyáltalán nem jön pénz a számlámra, nem lenne e jobb megszüntetni a számlám?"


Egy banki ügyintéző a büdös jó életbe nem mond ilyet egy ügyfélnek.

2022. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


Pedig em hazudok.

Bár igaz, hogy burkoltan tette fel a kérdést. Vagy ha úgy tetszik diplomatikusan. Éppen ezért esett szarul.

2022. jan. 24. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A Cetelem nem nyújt folyószámlát, csak takarékszámlát. Inkább az OTP helyett nyiss egy MagNet vagy esetleg Gránit bankszámlát, aminek minimális díjai vannak. A félretett pénzed pedig lehet a Cetelemnél is, bár a Gránitnak egész "jó" betétei vannak. Már amennyire egy bankbetét lehet "jó".
2022. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy az első felpontozása nagyon nem korrekt, és azt sugallja, hogy kitaláltam, pedig nem.

Igenis banki alkalmazott mondta ezt, nem is annyira burkoltan! A válaszolónak igaza van, hogy épeszű alkalmazott ilyet nem mond, hiszen a cél az ügyfél megtartása, de akkor is elhangzott ez. És Ezért bánt.


A kérdés még áll.

2022. jan. 26. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Most akkor burkoltan vagy nem burkoltan tette fel ezt a kérdést? Miben hazudtál még kérdező?
2022. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szánalmas.
2022. jan. 26. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!