Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Normálisnak számít az, hogy...

Normálisnak számít az, hogy egy külföldi állampolgár bemegy Pesten a bankba (OTP) számlát nyitni délelőtt, és elküldik, hogy menjen vissza holnap, mert sokáig fog tartani?

Figyelt kérdés
És közben, amig várakozott, az őt később kiszolgáló hölgy elment ebédelni?

2022. jan. 27. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Normális. Minek ment oda?

Meg amúgyis miért veszi el a magyarok elől a banki kisasszonyokat?

Menjen haza, itt nem látjuk szívesen.

2022. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos, hogy külföldi? Ha az ügyintéző nem akart vele foglalkozni, akkor is elküldte volna, ha magyar. De nyilván nem normális.
2022. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, az ügyintéző nem akart dolgozni.
2022. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, ugye ez nem igazi kérdés? Mert ha magadtól nem tudtad ott helyben rögtön eldönteni, hogy normálisnak számít-e, és itteni válaszok alapján reméled megtudni, hogy utólag minek vedd; az bizony fura. Annyira fura, hogy hihetetlen.

Nyilván egy adott bankot szidalmazó „válaszokat” reméltél, amihez nem tudom, miért számít, hogy milyen nemzetiségű az illető, hogy Pesten történt, és hogy délelőtt?

2022. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én külföldön élek. Itt is volt olyan bank, ahol mondták, hogy kérjek időpontot, mert aki a számlanyitással foglalkozik, épp szabin van :D :D. Hülye voltam, kértem időpontot, amikor megjelentem közölték, hogy ja bocs, nem láttuk, hogy regisztrált, jöjjön vissza holnap :D :D

Még hülyébb voltam és visszamentem másnap, a számlanyitás több óra volt, utána netbankhoz jutni még majdnem 2 hét.


Végül bankot váltottam, csak besétáltam egy másikhoz, ahol azonnal leültettek, 30 perc múlva volt számlám, másnap meg netbank-hozzáférésem.


Szóval ha az embert eltanácsolják, akkor nem kell ragaszkodni ahhoz a bankhoz, van még sok másik, amelyik szívesen lát ügyfeleket.

2022. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért épp OTP? Több banknál már online tudsz számlát nyitni...
2022. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az OTP-nél ez valóban normális, csoda, hogy van még ügyfelük. Én átmentem másik bankhoz, ott meg kiemelt ügyfélként kezelnek. Ég és föld a hozzáállás is, ráadásul jóval kedvezőbb feltételekkel lett számlám.
2022. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!