Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldiként is tudok bankszám...

Külföldiként is tudok bankszámlát nyitni Magyarországon? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Kettős állampolgár vagyok, de nincs magyar lakcímem.


Nem jönne rá jövedelem, de kényelmesebb lenne ha rátöltenék évente 1-2 száz ezer forintot, és nem kellene mindig a valutaváltással foglalkozni.


Milyrn iratok kének hozzá, a személyin kívül?


Annyi, hogy láttam hogy postán kézbesítik a kártyát. Kérhető, hogy ott személyesen tudjam átvenni, vagy kiküldhető postán maradónak?

(Nem bízok meg a lakótársamban, azért nem akarom hogy ide küldjék)


Köszönöm a segítséget előre is!


22éves F


2022. jan. 28. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
2022. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem így drágább lesz, mintha valutát váltanál vagy adott esetben a külföldi kártyádról vennél fel forintot vagy azzal fizetnél (én is kettős állampolgár vagyok, pár éve megszüntettem a magyar számlámat). Lehet, hogy nincs igazam, számolj utána, meg persze ha a költség neked mindegy, akkor mindegy hogy drágább-e. Csak ebben az esetben meg tényleg kényelmesebb a külföldi kártyádat használnod.
2022. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!