Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor számít egy DH2 szerződés...

Mikor számít egy DH2 szerződés megszűntnek?

Figyelt kérdés
Ha felvettem Diákhitel 2-t, otthagytam az egyetemet és jelenleg törlesztem, akkor az megszűnt szerződésnek minősül, vagy nem?

2022. jan. 31. 13:43
 1/2 anonim válasza:
100%

Gondolom, aláírtál egy szerződést, esetleg elolvastad a hozzátartozó üzletszabályzatot, ami felsorolta, hogy milyen esetekben szűnik meg a szerződés.


Ha nem lenne köztetek semmilyen szerződés, akkor valószínűleg nem lennél olyan őrült, hogy fizetsz nekik. Azért fizetsz, mert egy ma is élő szerződésben te vállaltad, hogy visszafizeted a hitelt.

2022. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor szűnik meg ha:

1 visszafizetted az egészet

2 ha nő vagy és megfelelő számú gyerek mellett elengedik (2 v 3 nem emlékszem pontosan)

2022. febr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!