Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paxum számlámon van 100...

Paxum számlámon van 100 dollár, hogyan tudom legkedvezőbb áron magyar bankszámlámra átutalni a pénzt?

Figyelt kérdés
Adott Paxumon 100 USD, ha közvetlenül magyar számlára utalom, akkor 50 USD levon utalási költségként (tehát a felét). Ennél olcsóbb megoldást keresek. Pl Wise számlára átutalni a 100 USD-t (ott is minimális összeget levonnak, de nem 50 USD-t) és onnan továbbküldeném magyar számlára. Valaki tud segíteni ebben a folyamatban? Illetve, hogy jól gondolom-e, hogy így olcsóbban megúszom a banki utalást?

2022. febr. 3. 15:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Van PayPalom is, ha Wise helyett valaki ezt ajánlaná. Wise kártyám még nincs.
2022. febr. 3. 15:15
 2/2 anonim válasza:

Hát nekem majdnem hasonló...Csak kevesebb a pénz és nekem paypal-on van.

Csak nekem van Wise számlám, de arra nem engedi átutalni...nálunk csak (paypal esetén) forintban lehet elküldeni és csak Magyar bankba és nekem még ez sem sikerült...bár nem is hiszem hogy átváltom mert pofátlanul rosszul váltja az eurot (375) viszont venni sem érdemes náluk mert (417) adja az eurot...marad az, hogy ha vennék valamint kintről majd akkor erről fizetek vele euroban...bocsi, mert tulajdonképpen nem tudtam segíten, ha csak annyiban nem, hogy max vegyél rajt valamit a neten ahol elfogadják a pay-pal fizetést...bocsi még annyit sem hiszen nem paypalon van a pénz...

2022. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!