Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénzügyekhez nagyon értő...

Pénzügyekhez nagyon értő embert segítségére van szükségem. Az otthonomat nem nagyon tudom elhagyni de kellene valamilyen bankszámlát csinálni. Tudnál segíteni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van agy betegségem ami miatt nem igazán tudom elhagyni az otthonomat.Viszont szükségem lenne egy számlaszámra amire valahogyan teszek pénzt,és abból tudok átutalni valakinek,vagy internetes vásárlásra is alkalmas.Ma már annyira fejlett a világ.Valamilyen megoldásnak lennie kellene...Lehet van olyan bank aminek házhoz jönne az embere és úgy is köthetnék szerzödést... Talán még csekken is be lehetne fizetni postán,de ahoz szólnom kell egy embernek,hogy hozzon csekket,és töltse ki úgy ahogyan kell,és valahogy a csekken lévő összeg rá kerül a számlára...Nem nagyon tudom elhagyni az otthonomat maximum 50méterre.A betegségemet szégyellem,és nem akarok erről beszélni.Kérem segítsetek !

2019. márc. 12. 15:03
 1/6 A kérdező kommentje:
agóra fóbiám van és mozgássérült lettem
2019. márc. 12. 15:06
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Szinte bármelyik banknál megoldható Skype-on.
2019. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Parancsolj, még az ágyból sem kell kikelned.


[link]

2019. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minkét válaszolónak adtam egy zöld kezet,mert segíteni akartok.

2.válaszoló .Ha a Gránit bankot választom,postán csekken lehet tenni rá pénzt.Én nem kapok segélyt,vagy nyugdíjat,munkahelyi balesetem volt a főnököm haza hozott,és azt mondta akkor 1éve,hogy itt van 500ezer forint,gyógyúljak meg,de nem nála sérültem meg hanem itthon estem le a padlásról.Nem voltam bejelentve egyébként,és sántítok.De muszáj volt hazudnom,hogy itthon estem le a padlásról.Félünk a bírósági tárgyalástól a pereskedéstől minden.Szóval hogyan lehet rá tenni pénzt ?

2019. márc. 12. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs legális forrásból (= bejelentett munka) származó jövedelmed, akkor én a helyedben nem hordanék nagyobb mennyiségű készpénzt a bankba, mert nagyobb bajod is lehet, mint a kókler főnököd és a tömegiszony.


De ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, én is a Gránitot javasolnám, videóbankkal. Megmutatod a személyidet és már nyitják is a számlát. Ha jól tudom, olyan szolgáltatásuk is van, hogy házhoz megy az emberük, persze nem ingyen, de megoldható.

A pénz viszont a zsebedből nem fog a számlára vándorolni gondolatátvitellel, így kénytelen leszel megbízni valakit, hogy menjen be egy (a Gránit esetében az egyetlen) fiókba és fizesse be a számládra.

Csak aztán tényleg nehogy behívjon a NAV egy kedélyes beszélgetésre, mert őket nem nagyon fogja meghatni az agorafóbia...

2019. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra is vigyázz kinek a kezébe adod a pénzed nehogy lelépjen vele ahelyett, hogy a bankba viszi
2019. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!