Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok a legbiztonságosa...

Hogyan tudok a legbiztonságosabb módón kínába pénzt utalni?

Figyelt kérdés
Kínai bankszámlára szeretnék utalni, mi a legbiztonságosabb mód erre? Weboldalak/alkalmazások/ a bankomon keresztűl is tudok?

2022. febr. 9. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Meglepodnek ha a bank atengedne. Kerj egy wallet addresst es kuld el nekik bitcoinba
2022. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
PayPal
2022. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán bankon keresztul lehet miért ne lehetne ? A biztonságos alatt mit értesz ?
2022. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Monero
2022. febr. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 S Apo válasza:
Én kipróbáltam. 3000 Ft átutalása 6000 Ft-ba került. Sok sikert.
2022. febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Paypal-on kívül gondoltam, egyébb ilyen alkalmazás ,western union stb, illetve hány % a költsége
2022. febr. 13. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Első bődület nagy butaságot ír.


Éppen a banki átutalás a legelterjedtebb, legrégibb, legáltalánosabb módja ennek. Régen mindenki csak ezt használta. Komolyabb helyeken ma is természetesen ezt használják a cégek.


Miért akadályozná a magyar bank vagy a kínai bank a tranzakciót?

(Kivéve ha a szükséges adatok rosszul vannak megadva, de akkor persze, hogy nem mehet át.)



Egyébként Kínában elég sok minden felett gyakorol az állam erős kontrollt. Éppen, hogy a mindenféle modern megoldások lehetnek inkább akadályozva vagy tiltva azért mert azt nehezebb kontrollálni.


Pont fordítva mint az egyes írta.



Ha nem valami kis értékű árut veszel a neten, hanem valami kicsit is komolyabb, akkor én a helyedben nem bíznám mindenféle applikációkra meg okos megoldásokra. Banki átutalás.

Díja van? Igen.


Természetesen ha telefon kijelzővédő fóliát akarsz rendelni 1 dollárért az más eset.



Egyébként meg amúgy is a másik féllel kell egyeztetni a fizetés részleteit, mert ez két félen múlik és egyik sem a fórumozók tábora.

2022. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na de ettől függetlenül miért nem küldhetné btc vagy monero formában?
2022. febr. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oda is viheti boritekban
2022. febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!