Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Régi 20 dollárost be lehet...

Régi 20 dollárost be lehet váltani?

Figyelt kérdés

Egy Európán kívüli nyaraláson kaptam.

Egy üzletben utána akartam vele fizetni mert azt mondták, régi és emiatt nem fogadják el.


Nem hamis, csak valami korábbi széria vagy ilyesmi elvileg.


Ezzel lehet valamit kezdeni? (pl pénzváltónál)



2022. febr. 20. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Bankba vidd be.
2022. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xswerdy ***** válasza:
minden dollár érvényes a mai napig, de olyan lehet, hogy kereskedő nem fogadja el. Próbálkozz vele más kereskedőnél. Bankban biztos beváltják, de azzal valószínűleg nem foglalkoznak, hogy becseréljék újabb szériára.
2022. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon regi akkor probald meg eladni gyujtonek.

Nem regi bankjegyeket nem lehet csak ugy kapni visszajarokent. Velem sosem fordult elo hogy a dollart nem fogadtak volna el.

20 dollar nem egy nagy osszeg, tartsd meg. Legkozelebb ne valta keszpenzt nyaralashoz hanem fizess kartyaval. Csak annyit valtas hogy a kisebb kereskedoknel tudj fizetni pl fagyit.

Usaban amugy egy kis adag fagyit is kilehet fizetni kartyaval, en nem is szoktam kp-val fizetni sehol

2022. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bármilyen régi,be tudod váltani!
2022. márc. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!