Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hány nap alatt gyártják le és...

Hány nap alatt gyártják le és kerül be az OTP internetbankjába egy bankkártya/hitelkártya az igénylést követően?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az OTP internetbankjába sehány nap alatt, ugyanis a Te kezedbe kerül a kártya, kb. 2 héten belül megkapod.
2022. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez így nem igaz, eddig minden kártyám napokkal a kézbesítése előtt bekerült az internetbankba, csak a legelsőt túl régóta igényeltem ahhoz, hogy emlékezzek, mennyi idő is volt, azóta pedig maguktól jöttek az új kártyák, mielőtt a régiek lejártak volna, így fel sem figyeltem arra, hogy várnom kéne a netbankban. Most viszont hitelkártyát igényeltem, és amint az oldalon megjelenik, hozzá is tudom adni a telefonon az Apple Payhez.
2022. febr. 25. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Akkor legközelebb tegyél fel normálisan egy kérdést, ugyanis amit én írtam, az az új kártyák igénylésére vonatkozik.

A lejáró kártyát ugyanis NEM KELL MEGIGÉNYELNI, az érkezik automatikusan a banktól.

Amúgy meglepődnék, ha erre pontos választ kapnál, márcsak a hitelelbírálási idő különbözősége miatt is.

2022. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!