Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártya igényléskör...

Hitelkártya igényléskör mekkora hiteligényt érdemes megjelölni? Általában mekkorát adnak meg?

Figyelt kérdés

A fizetés összegéhez érdemes igazítani? Esetleg az egyéb rendszeres jövedelmekkel együtt (gondozási díj, családi pótlék)? Az adott kártyatípushoz tartozó intervallumot mennyire érdemes figyelembe venni? Középre vagy alulra érdemes belőni, aztán majd emeltetni később?


(A hitelre alapvetően nincs szükségem, csak többedszer futom bele, hogy biztosítékként csak hitelkártyát vagy készpénzt fogadnak el, betéti kártyát nem, így igazából a hitelkeret nem kell, hogy nagy legyen - főként, ha fel is tölthetem, fontosabb, hogy megkapjam a kártyát.)


Előre is köszönöm szépen a segítséget.



2022. jan. 29. 05:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem max hitelkeretem van, pedig nem érkezik fizetés a számlámra. 800k (erre adnának hitelkártyát is), kb 400-500k érkezik a számlára havonta
2022. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A folyoszamla hitelkeret és a hitelkartya nem azonosan van figyelembe véve. Utóbbinál a JTM is befolyásolja, hogy a minimálisan fizetendo összeg jovairasra kerüljön.
2022. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2, lehet rosszul fogalmaztam 800k a hitelkeretem ÉS van nyitott ajánlatom egy ugyanilyen összegű hitelkártyára is
2022. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kifejezetten a hitelkártya érdekelne. Ahogy írtam, valójában nem hitelre van szükségem, hanem hitelkártyára, hogy ne járjak úgy még egyszer, hogy ki kell vennem pocsék kondíciókkal egy csomó készpénzt, amit aztán biztonságosan sem tudok tárolni az út hátralévő részében azért, mert a szálloda csak hitelkártyát vagy készpénzt fogad el biztosítékként. Így a folyószámla hitelkerete irreleváns, hiszen ezen a problémán a valójában rajta lévő pénz sem segít. De nem árt tudni, úgyhogy köszönöm szépen Neked 1-es és 3-as az extra infót. Esetleg még elárulod, hogy melyik banknál?


Szóval hitelkártya. Kb. 450K elsődleges és 200K másodlagos jövedelemmel 750K-s alsó határtól induló hitelkártyát érdemes megcélozni, ha egyébként az a konkrét kártya lenne optimális?

2022. jan. 29. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Fizu háromszorosát simán megadják
2022. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!