Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelbírálatnál instant...

Hitelbírálatnál instant elutasító ok, ha volt fedezethiány a számlámon az elmúlt 3 hónapban?

Figyelt kérdés
20000 forintos biztosítást nem mindig tudták egyből levonni, mert csak akkor van pénz a számlámon, ha teszek rá, és utólag befizetem. (EV vagyok, a vállalkozói számlámra szokott bevétel érkezni, de leginkább kp-s kifizetéseket kapok).
2022. márc. 7. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lezárt üzleti évet fognak vizsgálni. A számlaforgalmad nem annyira érdekes.


Ha sok a fekete pénz, kevés a számlás akkor nem lesz hitel...

2022. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áfa mentes vagyok, számlázok, majdnem kimaxoltam a 12 milliót.
2022. márc. 7. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig de, igenis számít.

Vagyis számíthat. A törvény szerint nem kizáró ok, de a bank mérlegelheti és valljuk be, nem néz ki valami jól.


Megérné inkább másik bankhoz menni, mert ha nem tudták levonni, akkor az nem került rá a kivonatra gondolom és a másik bank nem fogja látni.


Bármennyi bevételed, megtakarításod, vagyonod, akármid is van, azért ez úgy néz ki sajnos, hogy nem tudtad fizetni amit kellett és hitelbírálatnál ez elég komoly hátrány.

2022. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, sajnos szerepel a számlakivonaton a fedezethiány. :D
2022. márc. 9. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!