Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valaki Afrikából utal, de...

Ha valaki Afrikából utal, de magyar számlaszámról magyar számlaszámra az is egybl megérkezik?

Figyelt kérdés
szerintem igen, de egy illető ezzel magyarázza, hogy nem ér ide a pénz amivel tartozik, hogy ő épp Afrikában van és onnan pár nap. DE há szerintem hülyeség...mert a számlaszám amiről utal az magyar
2022. márc. 11. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
át akar vágni. azonnal meg kell jönnie a pénznek, mindegy honnan utal.
2022. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem erkezik meg egybol, de biztos hogy at akar vagni
2022. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy tényleg ott van, láttam a posztolt képeket. De magyar szamlarol magyar szamlara, mert az ő teste fizikailag más orszagban van, szerintem még ugyanugy egybol megerkezne. Nem kulfoldi szamlarol utalna.
2022. márc. 11. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Láttad a képeket, aha. Amiket azért rakott fel, hogy bepalizzon... Ami láthatóan sikerült.
2022. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mármint fizikailag Afrikában van de sima magyar, pl OTP számláról utal a te magyar szamladra? Az azonnali.

Ha afrikai forintos deviza szamla, az több idő is lehet.

2022. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg ott van, ez biztos! csak, azzal néz hülyének, hogy az nem ér át rögtön...gondoltam, hogy de! csak inkább utánakérdezek, mielőtt lecseszném. Afrikában csak nyaral, a számlaszám magyar ahonnan utalna
2022. márc. 11. 20:10
 7/7 Hintalow ***** válasza:

De hát ebben az esetben teljesen mindegy, hogy hol van, lehet afrikában vagy èppen az otp központi fiókjának az aulájában, ugyanugy neten keresztül adja be az utalast ès ha 10 millió forint alatti, akkor az itthon használt AFR rendszerben 5 másodpercen belül teljesül az utalás a hèt bármely napján, bármely napszakban


Minden más csak mellèbeszèlès:)

2022. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!