Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem jön meg az sms...

Miért nem jön meg az sms jelszó a Takaréknál?

Figyelt kérdés

Szeretnék utalni, de nem tudok. Belépni be tudok a netbankba, az az sms megjön. Viszont a megerősítő sms kód nem jön meg. Miért?

Igen, telefonáltam a bankba. Nem tudnak segíteni.... Legrosszabb esetben megint mehetek be majd szerdán, de addig tippek?

Nemrég megváltozott a telefonszámom, ez lehetséges hogy ez miatt nem? Én kinézem a takarékból. Csütörtökön bementem leadni az új telefonszámomat. OK, a mobilbankba be tudtam lépni. De az internetes vásárlás nem ment. Másnap visszamentem hogy miért nem. Válasz: "Az másik rendszeren van, ott is külön át kell írni". No comment... Az nem jutott az eszébe, hogy akkor átírja?? Vagy leglalább megkérdezze... Honnan tudja az ember, hogy az másik rendszeren van, és honnan tudná az ember, hogy az külön rendszeren van? Ok, átírta pénteken azt is.

De most meg belépni be tudok, de utalásnál nem jön meg az sms.

Ki ne találják már, hogy az meg egy harmadik rendszeren van és ott is külön át kell írni....

Elegem van ebből a Takarékból...



2022. márc. 12. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A Takarék az egyik leginkább visszamaradott bank, bármi lehetséges. Szerencsére léteznek más bankok is, nézz szét a bankmonitor.hu-n és válts.
2022. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Akár hiszed, akár nem; Gy.-k.-s társaid, nem fogjuk megoldani a pénzintézetes gondod, nem fogjuk módosítani a Takarékbank működését, működési hátterét. És nem fogjuk helyetted eldönteni, hogy maradsz, vagy változtatsz.

Mikor nem tetszett nekem az OTP, nekik sem panaszkodtam, másoknak sem; felnőtt emberként el tudtam dönteni, hogy lelépek, ki tudtam választani, hogy hova megyek, és el is tudtam intézni a váltást. Ha kiplakátoltam volna "Tiborc panaszát", az semmin sem változtatott volna.

2022. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!