Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esély a bankváltásra?

Van esély a bankváltásra?

Figyelt kérdés
OTP-nél van a folyószámlám vezetve, itt is vettük fel a babavárót, aminek én vagyok az adósa. Idén év végén töltöm be a 28-at, így ki fogok kerülni a kedvezményes számlacsomagból és sajnos a többi csomag nem igazán megfelelő nekem. Van bármi esély arra, hogy - akár hitellel együtt - átvigyem másik bankhoz a számlavezetésemet? Vagy amíg nincs visszafizetve a hitel, addig maradnom kell az OTP-nél? Tudom, tudom, előre kellett volna gondolkodni, nem most utólag, ezt elcsesztük :(

2022. márc. 22. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

OTP-nél van díjmentes számlavezetésű számla is. Szerintem bankváltás előtt utána kérdezhetnél, hogy van-e olyan, ami megfelel neked.

Amúgy a babavárót nem lehet átvinni, számlára is szükség lesz, de nem kötelező, hogy a jövedelmed oda érkezzen.

2022. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik a díjmentes számlavezetésű? Az ügyintéző nem ajánlott ilyesmit.
2022. márc. 22. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérdezd meg a bankban, hogy van-e mód folyószámla nélkül fizetni a hitelt.

Szokott lenni egy hitelszámla is a hitelhez, oda talán utalhatsz külső bankból is havonta a törlesztőt, és akkor nem kell megtartanod az OTP-s folyószámlát.

2022. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
OTP Simple számlacsomag.
2022. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt a csomagot már nem lehet választani sajnos.
2022. márc. 22. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Smart számlacsomag, ha 35 alatt vagy.
2022. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!