Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A diákhitel 1-et igényeltem...

A diákhitel 1-et igényeltem január 13.-án még azt írja a diákhiteldirekt oldalon, hogy feldolgozás alatt áll, van rá esély, hogy a héten utalják?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nincs, mivel még be se iratkoztál a tavaszi félévre, így nem tudják, hogy jogosult leszel-e rá. Februárban fogsz kapni, amikor beiratkozol aktívra a tavaszi félévre, azt az egyetem leigazolja a DH központ felé, ahogy ezt megtette, onnan 2-3 munkanap múlva utalják. Február második hete előtt ne nagyon várd.
2022. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
1-es, miért lenne február 2.hete ha szeptemberben én például 6-án kaptam? Van aki még korábban. Múlt héten jelentkeztem be a tavaszi félévre, ami jövő héten kezdődik.
2022. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es, az első nem írt butaságot, február 7-11 lesz február második hete, valószínű akkor fogják utalni. Szeptemberben én 10-én kaptam, te pedig ahogy írod, 6-án ami szintúgy a második hét volt.

Kérdező, ezen a héten biztosan nem fogják utalni, talán jövőhét második fele, de inkább február 7-11 között.

2022. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as, tényleg, köszi, igazatok van :)


#2

2022. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit pontosítok, hogy nem a dh felé igazolják már a jogviszonyt (mint régen TO által), hanem fir rendszerből automatikusan lekérik és ha ott aktív, akkor a szerződés szerint 10 napon belül (ha jól emlékszem) utalnak. :)
2022. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!