Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelfelvételnél mennyire...

Hitelfelvételnél mennyire befolyásoló tényező a szerencsejáték?

Figyelt kérdés
Hitelfelvételnél mennyire befolyásoló tényező, ha az előző havi bankszámlakivonatomon szerepel egy Bet365-ös átutalás? Nem vagyok függő. Lakásvásárlás előtt állok és félek, hogy ez miatt a bírálaton kihozzák, hogy nem kaphatok hitelt. Egyébként 100e forintot utaltam ki a számlámra.

2022. márc. 23. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
egyetlen atutalas nem befolyasol semmit, ha rendszeresen es nagy osszegeket koltesz ilyesmire, az annal inkabb.
2022. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy hitel előzetes ajánlatoknál meg előbírálatnál többször kérdezték azt, hogy szerencsejátékozom-e meg van-e káros szenvedélyem, mint akármi mást.
2022. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem soha nem kérdezték meg, pedig több alkalommal vettem fel konkrétan szerencsejátékra hitelt.
2022. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked megadták? Volt nyoma a játéknak a számlakivonatodon?
2023. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem most volt, de azt hiszem volt nyoma. Megadták. De hát ez változik, ma már lehet nem adnák meg. Jobb is lenne mondjuk..
2023. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, te mennyit igényeltél és mennyit játszottál előtte?

Én majdnem 3 milliót szeretnék felvenni, az utóbbi 3 hónap tele van fogadási előzményekkel a számlámon, mert szinte minden nap kikértem a pénzt, másnap meg visszaraktam. Most lassan 1 hónapja nem fogadtam, így a legújabb számlakivonat legalább tiszta lesz, de így sem tudom hogy be merjem e adni.

2023. ápr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem játszottam előtte online, talán elvétve, 2-300ezerrel azt hiszem.

Én 1,3 milliót igényeltem. Megkaptam. Sajnos. Mire kell a lóvé? Tartozást akarsz törleszteni vagy játszani?

2023. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik se, szeretnék venni egy-két dolgot, befejezni a jogosítványt meg a lakásban pár dolgot felújítani.
2023. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy sajnos megkaptad? Eljátszottad?
2023. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!