Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudom a skrill-t sportfog...

Hogy tudom a skrill-t sportfogadásra használni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,otp junior mastercard kártyám van,és regisztráltam egy skrill fiókot,feltöltöttem 1500 forinttal,de nem engedi,hogy bet365,és egyéb sportfogadó oldalakon használjam.Hogyan lehet megoldani,vagy miért nem engedi?

2021. jún. 25. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért töltöttél fel skrill-re 1500 forintot? Az otp junior számládról közvetlenül tudsz pénzt feltölteni az online sportfogadó oldalakra.
2021. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mastercarddal nem vihetsz ki pénzt az adott országból skrillre szerencsejáték céljából.
2021. jún. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor milyen kártyával? Visa?
2021. jún. 26. 01:15
 4/17 A kérdező kommentje:
Vagy milyen bankkártya kell, ahhoz hogy tudjak skrill-ről fogadóirodába pénzt feltölteni?
2021. jún. 26. 01:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Én tudtam anno OTP Junior bankkártyáról befizetni 1-2 éve
2021. jún. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem a mastercarddal van baj.Bizonyos bankok kártyái nem alkalmasak szerencsejátékra,nem engedélyezi a bank erre .OTP junior ha jól emlékszem pont vmilyen vegyes rendszerű,van akinek sikerül valakinek nem ,talán a bankot kellene felhívni hogy tegyék alkalmassá szerencsejátékra is.
2021. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#6 Én OTP junior-os számláról tudtam feltölteni többször is
2021. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A kártyámmal fel tudok tölteni fogadóirodákba pénzt,szóval nem azzal van a gond. Amikor regisztráltam skrill-re, volt egy olyan ablak hogy szeretném-e gambling-re használni. Ahogy beírtam a kártyám adatait, az a kis ablak beszürkült, és nem tudtam be pipálni, hogy szeretném gambling-re használni. Olvastam valami olyasmit hogy a skrill csak a visa kártyáról feltöltött pénzt engedi gambling-re használni.
2021. jún. 28. 02:06
 9/17 A kérdező kommentje:
Neteller az hogy működik? Az engedi hogy Mastercard kártyával feltöltött pénzt gambling-re használjam? Valakinek van vele tapasztalata?
2021. jún. 28. 02:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Neteller meg a Skrill kb ugyanaz ,ugyanaz a tulajdonosa,meg lennék lepve hogyha masként müködne.Maga a Skrill kártya is mastercard alapú ezért futcsa amit irsz.Visa egyébként annyival jobb hogy kifizetést is lehet rá kérni.

Banki átutalással is feltöltheted a skrill számlád,lassabb de működik.

Menj fel a sportfogadás.org -ra skrill topikban olvashatsz millió tapasztalatot ,szerintem ez az otp junior probléma is sokszor előjött

2021. jún. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!