Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék eladni egy bontatlan...

Szeretnék eladni egy bontatlan Iphone-t, miért gondolják ezt az emberek?

Figyelt kérdés

Picivel nyomottabb áron természetesen, de teljesen hiteles, mindenféle papírral alá tudom támasztani, hogy nem kamu meg semmi ilyen.

Közöltem az árat és hogy szerintem mindenki jól járna ezzel, hiszen ugyanezt adják a boltban is :D Erre benyögték már többen is, hogy ők körülbelül 100-150 ezer forinttal olcsóbban gondolták.. Felét sem adnák meg. Mire fel vagy ezt hogy gondolják?



2022. márc. 26. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is boltban vennék , ha kéz alól ugyanannyi...


Garancia és egyebek miatt is.

2022. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
probálkoznak csak. ezek mind olyanok voltak akik kereskedtek vele és tovább akarták adni nagy haszonnal. gondolom azt gondolják, hogy az eladó ingyen vagy nagyon olcsón kapja és mindegy neki mennyiért adja el. én is hírdettem egy bontatlan 13 pro-t 360-ért. Perceken belül a hírdetés feladása után elkezdtek jönni az ajánlatok 260 és 310 között. tudtam várni, így pár nap múlva eladtam 350-ért egy ismerős kereskedőnek.
2022. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
De mi ebben nektek a biznisz?
2022. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk 40% kedvezménynél már elgondolkodnék, hogy tőled vegyem inkább, mint a boltban.


Ennél rosszabb ajánlat nem érdekelne. Ha akarom, az áfát eleve vissza tudom igényelni, szóval a -27% az alap. Onnan indulunk...


Egy kicsivel olcsóbban senkit se fog érdekelni a telefonod.

2022. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Én meg azt nem értem, miért lenne érdemes 10-20%-al olcsóbban egy random idegentől megvenni, mikor megvehetem egy boltban, webshopban is. Másodkézből, ha bontatlan is, akkor is csak olcsóbban venném meg, beárazva a kockázatot.
2022. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Konkrétan hány százalék az a "Picivel nyomottabb ár"?
2022. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Hintalow ***** válasza:
75%

Papìrjai rendben vannak, garanciakèpes? Igazolja bármi, hogy rendesen kereskedelmi forgalomba került, vagy "csak úgy van"?


Ha a masodik opció, akkor itt a bontatlansága nem èrtèknövelő tènező sajnos, mert nem sok előnyt èlvez mondjuk eg hardveraprón árult, használt, hordott, de papìrokkal rendelkező (ès potenciálisan èg garanciaidőben lèvő) ugyanolyan telefonnal szemben, sőt...


Ha meg rendben van papìrügyileg, mert mondjuk vetted, eseteg garos akkor 15-20 % nyomott áron úgy is el fogod adni előbb utóbb.

2022. márc. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Minek árul valaki bontatlan iphone-t?
2022. márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

#8: erre én is kíváncsi lennék..

Meg hogy mikent kerül hozzá ilyesmi.. leesett a kamionról? 😱

2022. márc. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Miként kerül hozzám? :D

0%-os áruhitelre megveszem, aztán továbbadom, végtörlesztek belőle egy kamatozó hitelt és törlesztem tovább a kamatmentest:)

2022. márc. 27. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!