Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Véletlen rendeltem egy FEKETE...

Véletlen rendeltem egy FEKETE CURVE kártyát?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan, de aszem rendeltem tök véletlen egy fekete Curve kártyát.


Nem értek hozzá.

Az appot letöltöttem a Huawei telefonra, mert csak ezzel lehet telefonról fizetni.

Azonban nem tudtam, hogy kártyát is kapok.

Így már értem miért van MINUSZ 7000-ben a számlám.


Ha ez egyszeri költség lenne évente, még kibírnám... De lehet rosszul értelmezem, de valahol olvastam, a kártyáért HAVONTA 10€-t vonnak le???


Ha ez így van, köszönöm, nem kérem a kártyán havi 3.900ft-ért.

Hogyan tudom inaktiválni?


De ha félre értettem, akkor magyarázatot szeretnék kérni tőletek mert nem értem.


Köszönöm a válaszokat



2022. márc. 29. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el mit ír az app. Az a helyzet. :D


Lehet van minimum időszak amig fizetni kell (pl 1 év) vagy visszatéríttetnek veled X pénzt.

Egyébként ad cashbacket, és egyéb szolgáltatásokat (utasbiztositás, ingyen pénzfelvétel, ingyen interbank exchange) szóval ha nem egy zsákfaluban élsz, lehet kitermeli magának a havi költséget.

2022. márc. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az a fekete curve kártya? Neten se találom infot rola
2022. márc. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2:

[link]

2022. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!