Ahhoz hogy valaki tudjon nekem utalni paypalon milyen adatot kell megadnom?

Figyelt kérdés
Elég ha csak az email címem adom meg? Vagy van valami más azonosító amit még kell adnom. Mert az applikacioban erre nem találok semmit.

2022. márc. 30. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
E-mail cím.
2022. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak email cím kell, semmi más.
2022. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg. Az e-mail cím azért megfelelő önmagában is e célra, mert két, vagy több ember nem tud regisztrálni magának e-mail címet, ha azt korábban valaki már lefoglalta a levelező rendszer szolgáltatójának adatbázisában.


Két azonos e-mail cím nem létezhet főszabály szerint.

2022. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az email cím egyedi. Viszont több email cím tartozhat ugyanahhoz a személyhez. Gmail esetén még ráadásul variálni is lehet, ugyanis a Gmail a pontot nem veszi figyelembe.

Szóval pl:

gipsz.jakab@gmail.com

gipszjakab@gmail.com

gi.psz.ja.kab@gmail.com


Ezek mind ugyanoda fogják továbbítani az emailt.

2022. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyébként most gondoltam bele milyen furcsa is ezt leírni: mindez igaz világszerte, Battonyától Ravalpindi-ig, Honolulutól Hol a Lulu-ig.

( már amennyiben világ alatt ezt a sárgolyót értjük)


30 éve még elképzelni sem tudtam volna, pedig már éltem akkor :-)

2022. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!