Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Story a köbön, hogy lehet...

Story a köbön, hogy lehet valaki ennyire buta?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy storyt amin elgondolkoztam, és első gondolatom az volt "hogy lehet valaki ennyire hülye?"


A story a következő.

Volt egy figura aki Dark Webről akart pénzt szerezni.

3 opciója volt.

1. Master Card (klónozott vagy előre fizetett)

2. PayPal

3. WestEnd Unio


Ahogy ezt olvastam azonnal asztalra vágtam és mondtam "EZ EGY BULLSHIT! EGYIK SEM JÓ, szinte garantált csapda"


A figura a WesEnd Uniot választotta.

Szűz anyám... Miért???

A 3 szar közül a legszarabbat? XD


Minden simán ment neki elvileg, a pénzt valóban felvehette.

Rá 1 napra a rendőrök elkapták.


Kedves olvasól!

Szerintetek miért ez volt a legnagyobb hiba?

Én egy futár vagyok, de ezt még én sem választanám soha. Van annyi eszem.


A válasz részemről egyszerű.


WestEnd Unio: Ahogy bemész, rögtög 2 kamera vesz téged ami nem is gáz mert már legálisan hordhatsz maszkot ha akarsz, így a teljes arcod/fejed is eltakarhatod ha akarod, nem feltűnő a koronára fogva.

Az már viszont nem kivédhető, hogy a tranzakció be van jegyezve a WU-ban, és alá is kellett írnod, Személyivel igazolva, hogy a pénzt neked címezték.

Ha nincs egy hamis személyid, akkor az aláírásod felér egy önkéntes bevonulással mert ahkgy bejelentik a pénz eltűnését, a rendőrök seperc alatt megtudják abban a pillanatban hol, milyen formában tünt el a pént. Onnantól kezdve idő kérdése és megtalálnak.

Ezt max úgy tudná kivédeni az ember ha kirepül az UNION kívülre, mondjuk Kínába, a legközelebbi WU-nál felveszi a pénzt és vissza repül a hazájába, mert akkor a rendőrök kénytelenek lennének NEMZETKÖZI körözést kiadni. Bár szerintem ezzel is bárki lebukna.


Credit Card: A 2.legveszélyesebb szerintem. Ezt talán magyaráznom sem kell, ahogy beolvasod a kártyát az eredeti tulajdonosa azonnal tudomást szerez a használatról és mielőtt eltünthethetnéd a pénzt, véged.


3. PayPal. Az az egy ami a legkevésbé veszélyes talán... De nem tudom. A PayPalra közvetlenül érkezik utalás amit aztán levehetsz magadnak. Itt nem tudom mi lehet a veszély faktor de tuti van.


Ez a figura.... Viszont a legszarabbat választotta.


Ti is egyetértetek az elméleti sorrendemben?



2022. márc. 30. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Marpedig a western uniont szeles korben hasznaljak erre is, money mule-okat felberelve, gondolom csorikam nem volt a legélesebb kes, de a tobbi opcio se jo. Ma mar minden kartyan lokalizalt hasznalat van, szoval hiaba veszel egy card dumpot nagyon valoszinu nem fog mukodni...


Amugy spotify darknet diaries. Ott van egy csomo resz carder-ekrol. Ha jol emlekszem valami kim the carder...

2022. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


A 32 es resz is hasonlo kartyasrol szol bar o maskepp csinalta

2022. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Nagyart pls
2022. márc. 30. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Bájos, hogy lehülyézel valakit, miközben ilyeneket írsz le következetesen többször egymás után, mint "WestEnd Unio" :D
2022. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Magyart... Tanulj angolul ha amr ennyire okos vagy
2022. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
4, biztos az “ótókorekt” volt
2022. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
A Western Union helyett WestEnd Unio mégis hogy jött össze? :D
2022. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Talán úgy, hogy még életemben nem használtam
2022. márc. 30. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!