Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolutra feltölteni pénzt,...

Revolutra feltölteni pénzt, külföldi utazáshoz? Többi lent

Figyelt kérdés
Olaszországba utazom és azt olvastam, hogy nincs díja az atm-ből pénzt kivenni Revolut kártyával. Na de,én a Forintos, OTP számlámról, a Revoluton forint vagy euro számlára rakjam a pénzem? Nem tudom, hogy vannak az átváltási költségek. Köszönöm a válaszokat!

2022. ápr. 7. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha Olaszországban akarsz pénzt kivenni ATM-ből, akkor euro számlára rakd a pénzt, mert forint alapúról nem biztos, hogy tudsz felvenni. Én Costa Ricán jártam úgy, hogy hiába volt pénz a Revolut kártyámon (forintban), ATM-ből az istenért nem sikerült felvennem pénzt. Vagy 2 napba telt, mire kiderült, hogy azért, mert előbb át kellett raknom dollárba, és utána már tudtam dollárt felvenni:D
2022. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen az 1-es jól megfogalmazta! Annyival kiegésziteném,hogy nekem amerikában eurót engedett levenni csak,de dollárban fizetnek az emberek.Később kiderült,hogy az az atm "csal" vagy nem tudom. Figyelj oda arra,hogy honnan veszel fel pénzt!
2022. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ha még nem történt meg az utazás, és forint revolut számláról váltasz át pénzt az euro számlára, figyelj hogy hétközben válts. Hétvégén plusz váltási díja van (lehet hogy már péntek estétől?), nem emlékszem, hogy 0,5 vagy 1%. Persze számlacsomagtól is függ, hogy mennyi váltás és készpénz felvétel ingyenes.
2022. ápr. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!