Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident. Provident szerződés...

Anyadpasijavagyok kérdése:

Provident. Provident szerződés kötés után banki átutalásnál már azt jelenti hogy elbíráltak és 10munkanapon belül küldik a pénzt? Első hitelező vagyok.

Figyelt kérdés
Hitel, Bank , Provident , Tartozás

2022. ápr. 8. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Esküszöm, nem értem, mit akarsz kérdezni….
2022. ápr. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha utaltak, akkor má kűtték a pézt!
2022. ápr. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia 10 napon belül utaltak neked?
2022. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Provident, ahol gyakorlatilag a felvett hitel dupláját fizeted vissza. Még most gondold meg magad ha nem életbevágó.
2022. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azért ez nem teljesen igaz. Nekem s.o.s szükségem volt 300e Ft ra 6500 Ft al fizetem vissza és 345 ezret kell vissza fizetnem. Szóval nem a duplája és sajnos akinek nincs olyan ismerőse akitől tudna ennyit kérni csak a bankra van szorulva..
2022. dec. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5/5 Én a providentnél dolgoztam, aztán ott is hagytam őket. Kizárt az amit leírtál, nem okoskodásból, olvasd még egyszer át a hitelszerződést.
2022. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Az ötös leírta, hogy már visszafizette

Amúgy jó szar üzletkötő lehetsz, ha a saját terméket se ismerted

[link]

2022. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!