Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Keleti megyeszékhelyeken,...

Keleti megyeszékhelyeken, tehát pl Nyíregyen, Miskolcon, Debrecenben hány százalék önerő kell egy átlagos használt lakáshoz (18-22 millió)? Kinek van ebben tapasztalata, aki vett már ezeken a helyeken? Ezekben is elég 30% önerő?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Bankfüggő, állapotfüggö, 20-30%. Ha kevés az önerő, lehet kérni előzetes becslést
2022. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2022. ápr. 19. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:
22 millióért már nem kapsz Debrecenben átlagos használt lakást, csak valami lepukkant minigarzont, vagy valami ótvar gypsy ólat.
2022. máj. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Debrecenben 25. Elobbi kettoben megvan 20 bol.
2022. máj. 2. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én nem tudom mi számodra az átlagos lakás, de én 25 millióból se látom ezt megvalósíthatónak Debrecenben. Ma kb. 30 milliónál kezdődik egy valamire való 50 nm körüli lakás. 25-ből ilyen 35 nm-es kis pukkadékok jönnek ki.
2022. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!