Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan honlap, ahol meg...

Van olyan honlap, ahol meg tudom nézni hol vannak lakások árverésre bocsátva? Mikor nem tud fizetni a hitelt felvevő és a hiénák lecsaphatnak rá?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 14:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
14%
Az is ciki, ha csak ilyenre telik, kihasználni más nyomorát...
2022. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
2, senki nem kötelezte a hitelfelvevőket arra, hogy erejükön felül vegyenek fel hitelt
2022. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
7%
Tény, bár sokan a devizahitel áldozatai lettek... Engem nem érint, nincs hitelem, de ettől még ciki. És fel is kötném magam, ha csak úgy tudnék házhoz jutni, hogy mások nyomorát használjam ki...
2022. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

4, nekem is devizahitelem volt

Legmagasabb törlesztő 78k volt, ugyanaz az összeg, ugyanannyi futamidőre, ugyanannál a banknál 93k forint lett volna havonta. Sokkal jobban jártam a frankhitellel


És megoldottam a fizetést akkor is, amikor 2009-ben elvesztettem a munkám

2022. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
12%

Ügyes vagy, de nem mindenki volt ilyen szerencsés. Mint mondtam, engem nem érint, de akkor is gáz ez. Szánalmasak az ilyen emberek...

Ez olyan tipikus magyar meg c*gány szokás...

Itt, Írországban valahogy gerincesebbek az emberek.

2022. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Az ugye megvan, hogyha megveszik az ingatlant, akkor megszabadul a tulaj a hiteltől? Semmi gerinctelen nincs ebben
2022. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
10%

Ja, csak éppen hova menjen?

Alapvetően egy nagy lehúzás az egész. A sok uzsirás c*gány jár jól, akik fillérekért bevásárolnak. Ez is sokat elárul Orbanisztánról.

2022. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Albérletbe, mint mindenki más, akinek nincs saját ingatlana.


Bár igazad van, tök tisztességes, hogy a mi adónkból tartsuk el, csak mert képtelen volt fizetni a saját hitelét.


Mondjuk, kûrvára kezdem unni, hogy gyakorlatilag egyre kevesebben fizetünk adót, viszont mindenki, aki kipottyantott pár kölköt vagy szépen rinyál, hogy jajdevizahitel azt segítjük. Nekem még a rohadt álláskeresési se járt sose, mert csak pár munkanap volt a két jogviszony között. Pedig évtizedekig fizettem.

2022. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Mint írtam, nem vettem fel soha hitelt, és gyerekem sincs. Nem vagyok érintett a dologban. Ellenben ettől még elítélem az ilyen haszonleső csöveseket, akik csak így jutnak hozzá barmihez is
2022. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!