Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan honlap, ahol meg...

Van olyan honlap, ahol meg tudom nézni hol vannak lakások árverésre bocsátva? Mikor nem tud fizetni a hitelt felvevő és a hiénák lecsaphatnak rá?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 14:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%

"Alapvetően egy nagy lehúzás az egész. A sok uzsirás c*gány jár jól, akik fillérekért bevásárolnak."


Te miről beszélsz? Ezek banki hitelek nem fizetéséből elkobzott ingatlanok. Ha valaki nem tud fizetni valamiért teljesen logikus hogy kirakják. A banki hitel nem uzsora.

Én is vettem fel hitelt, fix kamatozás 5,5%. Ha nem tudnám fizetni miért maradhatnék a házban? Nem egyből dobják ki, hanem évek után.

2022. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
23%

Látok, a szövegértés nem megy...

Az uzsorát nem a bankra írtam.

Én is tervezek majd felvenni egy kisebb hitelt ingatlanra, de itt másabb. Korrektebb. Sajnos magánerőből rohadt nehéz házat venni. Pláne a környéken, amikor €400.000 a kezdő ár mindenhol

2022. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem csövesség és nem gáz visszavett ingatlant megvenni. Inkább olyan jusson lakáshoz aki ki is fizeti, mint az ingyenélő bedőlt adósok és pereputtyuk… azoknak híd alatt a helye, a kecójulnak meg az ingatlanpiacon.
2022. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ebben egyet is értek
2022. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
80%
Hogyne, Írországban a bank/hitelező nem árvereztet, mert gerincesebbek….
2022. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem gerincesség kérdése.

Nem visszafizetni az adósságot - az gerinctelenség. Az olyan, mint megszegni az ígéretet. Átverni valakit. Meglopni valakit. Ez gerinctelenség. Nem az, hogy a bank elveszi a patkánytól ami sosem volt azé…

2022. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Mbvk.hu

arveres.nav.gov.hu


2es a nyomort maguknak okozzák a legtöbben.


2 egykori bérlőmnek is a mostani ingatlanaira terhelik a felelőtlenségeit.


Én is árverésen vettem az egyik lakásom, közben 3 olyan ember szabadult meg a véhrehajtástól akiknek semmi köze nem volt az örökölt felhalmozott adóssághoz.


Most is így adunk el családon belül egy házat a közeljövőben, hogy a két kezes fizetésletiltásai felszabaduljanak az adós halála után.

2022. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Miért lennék gerinctelen? 8 éven át güriztem, míg ezek lazán felvettek valami hitelt. Én csak az olcsóbb ingatlant keresem. Ott van egy kínálat én meg lecsapok rá. Hol itt a probléma? nem loptam a pénzem, keményen megdolgoztam érte.
2022. ápr. 18. 17:16
 19/30 anonim ***** válasza:
89%

Itt jól leírták. Egyáltalán NEM KELL azokat az embereket sajnálni akik erre a sorsra jutottak. A legtöbb 8 általánost végzett vagy érettségije van. Írni, olvasni, számolni tudó ember. Biztos vagyok benne, hogy akkor is és most is volt/van lehetőség hitelfedezeti biztosításra, nem is egyre, jaaaaaaa ezt nem veszik sokan igénybe? Így jártak. Tavaly vettem lakást, 15 évre, hitelre, 10 év fixált kamatperiódussal és emellé vettem fel munkahely elvesztésre és baleset/rokkantságra biztosítást, mert sohasem lehet tudni!

Én is elsőre banki hiteles lakást szerettem volna venni vidéken csak sajnos ott is megvan a belterjesség és hiába licitálsz, nem viszik el, 3-4 hónap múlva újra fent lesz az ingatlan (igen ilyen a beszálló 10% elvész az árveráseken), plusz szétverik, október után nem tudod egészen áprilisig kiköltöztetni, nehéz, de könyörgöm, tanult ember miért volt ilyen mamlasz, hogy nem olvasta el amit elé raktak, nem gondolkodott előre akár 1 lépést is?

2022. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
15-ös. Ezt senki se mondta. Bár itt ez nem gyakori... Eleve nem kap hitelt aki nem tudná törleszteni. Itt nem adnak akárkinek. És ez így van jól
2022. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!