Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem lehet áprilisban Ft...

Miért nem lehet áprilisban Ft készpénzt felvenni Revolut kártyával ATM ből?

Figyelt kérdés
Ahol eddig lehetett, ott is megszakítja a tranzakciót több ATM automatta is. (Többször próbálkoztam) Mit javasoltok?

2022. ápr. 22. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Revolut appon belül, a profilodba belépve, Súgó menüben, "Ide írhatod a kérdésedet" ablakba tudod beírni a kérdésedet. Ha chat robot nem tud rá válaszolni, akkor egy ügyintéző fog egy idő után jelentkezni, akivel egyeztetheted, hogy hogyan tudja megoldani a problémádat.
2022. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hajthák a magukékat, hogy a kártyát lehet magyarországon használni.

De valamit csináltak a bankok. Csak nem értem, hogy senki nem találkozott még ezzel?

Áprilistól változások történtek a revolut magyarországi tevékenységeit illetően. Ahol 1x használtam és működött a kártya a következő hónapban az ATM ott azt írja ki "Ezt a chip kártyát itt nem használhatja"

2022. máj. 9. 15:30
 3/3 A kérdező kommentje:
12 ATM beolvasta, elfogadta a pin kódott, és végül "a tranzakció engedélyezezt" a viszont látásra!
2022. máj. 11. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!