Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen további családtámogató...

Milyen további családtámogató intézkedések várhatók idén?

Figyelt kérdés
Pl ilyenekre gondolok, hogy 3 gyermek esetén a babaváró támogatás 15 millióra emelése, vagy újabb támogatások bevezetése.

2022. ápr. 25. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Választások évében a választások után nem szokás támogatást adni.
2022. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Reméljük semmi.
2022. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglepodnek ha iden/jovoben bármi uj lenne bevezetve
2022. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így is bőven túlvállalta magát a kormány. Lesz itt még sírás-rívás.
2022. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

No de mégis mit szeretnél még? Ami eddig volt is túl sok az államháztartásnak, meg azoknak is, akik azt az adójukból finanszírozzák.

Mert nyilván nem titok, hogy nem csak a gyerekesek tesznek bele a kasszába, pedig a javát nekik szórják aztán ki. (Mielőtt megkapnám, nekem is van kettő, attól még ugyanolyan vérlázítónak találom ezt az elosztást, a fiatal gyerektelenek meg felőlük meg is rohadhatnak, ott ahol vannak, -hogy az anyjuk ne sirassa egyiket sem, aki ezeket kitalálta-, ők majd mikor és hogyan jutnak lakáshoz, vagy bármihez az életben?)

2022. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még több reklámot raknak ki a Liszt Ferenc repülőtérre, hogy milyen családbarát a kormány - kb. ennyi lesz.
2022. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Kûrvára kezdem unni, hogy az én adómból focipályák meg kölkök lesznek, de egy rohadt útfelújításra nem telik, meg különben is dögöljön meg mindenki, aki nem szaporodik és hajol meg a szent szülők előtt, akik csokra pottyantanak 3 kölköt, akiket utána bæsznak nevelni.


Nem

Elég nektek az ingyen 10 millió, a kedvezményes lakáshitel, a babaváró hitel, a családi pótlék, az adóvisszatérítés, az ingyen iskolai étkezés, az adó- és járulékkedvezmény????


Húzzátok meg végre magatokat, pláne amíg nemhogy egy fillért nem fizettek be a közös kalapba, de még ki is vesztek onnan!

2022. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Na és akkor mi lesz amikor majd a bedőlt CSOK-os "károsultak" kimentése érdekében SZJA emelés és egyéb megszorítások lesznek, mert az állam nem képes miből "segíteni"?

A 25 év alatti nem fizet. A gyerekes fizet, de majd visszaigényli. Te, én és sok sok másik elhanyagolható huszadlagos szar fogjuk azt is kifizetni.

2022. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8, én világ életemben jóval átlagfizu felett kerestem, 2018-ban katás lettem, gondoltam, talán kicsit én is jól járok, eldöcögött az üzlet, 2020 jó szar volt, de semmi támogatásra nem voltam jogosult. (Persze nemhogy támogatás, de az álláskeresési egyösszegű kifizetése sem járt, amikor vállalkozó lettem)


Na, tavaly végre be is indult az üzlet erre tavaly a 3 misis különadó miatt jócskán megemelkedtek az adóterheim, ami ugye nem szja, tehát semmit nem tudtam visszaigényelni. (Kaptam 2 havi kedvezményt mondjuk).

És rákényszerültem egy kftre, mert magyar ügyfél hosszú távú szerződést katással nem köt, külföldi után meg a gatyám kifizetem. Persze az eseti ügyfelek miatt kata maradt, meg van egy egyelőre mínuszos kftm, amiből több szinten öntöm az államnak a befizetendőt.


Szóval majd a bedölt csokhiteleket is egyszerű lesz leverni rajtam duplán, a saját magamnak fizetett munkabér után, meg a nyereség utáni adóból is…

2022. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenki nyugodjon le a picsåba, csak troll kérdés volt 🤭😅
2022. ápr. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!