Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen költségei vannak...

Milyen költségei vannak értékpapírszámlának (OTP) ?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni Prémium Magyar Állampapírt, ehhez kellene nyitnom értékpapírszámlát. Mivel még nem csináltam ilyet sosem, szeretném megkérdezni hogy milyen költségei vannak ennek, mire kell figyelnem?

Illetve a futamidő végén mi a teendő, kell-e valamit fizetnem, ha igen hogyan?

(valószínű a banknál ezeket elmondják, de gondoltam megkérdezem előre itt is)



2022. máj. 3. 23:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%
Engem most szivat meg az OTP befektetési jegyben van a pénzem, eddig a max hozamom, olyan 2-4% volt, ki tört az ukrán- orosz konfliktus minusz 12% lett. Bene tedd a pénzed, mert a bankárok el lopják. Ez az egész egy rohadt rulett. Épp a lakásomat szerettem volna felújítani. Kicsi a hozam, nem éri meg be tenni.
2022. máj. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
Az orosz- ukrán háború ürügyén, van miért kifosztani,az embereket elszedni a sporolt pénzüket, legyen miért hitelt felvenni. Ennyit a befektetésekről.
2022. máj. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
Az államba, és a bankárokba megbízni? Ugyan már, tolvajok írányítják mind a kettőt.
2022. máj. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi koltsege sincs ha a kincstarnal nyitasz es ott veszed... A bankoknal sokkal tobbe kerul
2022. máj. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Az állam is azért van, hogy az embereket sanyargassa, és a bankok is azért vannak. Jönnek a különböző válságok, háborúl, és lesz miért elszedjék a rájuk bízott megsporólt pénzed, aztán majd vehetsz fel hitelt. Ezek köztörvényes bűnözők.
2022. máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az OTP hozott rendesen két számjegyű a százalék.


De. Állampapírt nem ott vennek, hanem allamkincstar mert ingyen van

2022. máj. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Le tudod írni mibe tetted a pénzed, ami két számjegyű hozamot hoz?
2022. máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az OTP nél a föld kincsei alap volt az egyik o brutális emelkedést hozott (30+ 1 év alatt) de van még jó pár ami két számjegyű.
2022. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Magyar állampapírt csak államkincstárnál, ott ingyenes a számlavezetés, és visszaváltasi díj vagy ugynannyi, vagy olcsóbb.


1:

Ha részvényalapba fektetsz, miért csodálkozol ha rossz helyzetben sokat esik? Erről nem az OTP tehet, hanem te vállaltad a kockázatot. Fel kellene nőni, és vállalni a felelősséget a saját pénzügyi döntéseinkért.

2022. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
Vállalom is érte a felelősséget, mert mást úgy se tehetek, az biztos hogy sokat tanultam belőle, soha nem bíztam se az államba se a bankokba. Érdekes amikor nem volt válság 2-4 % hozam, jó környezetben alacsony, rossz környezetben magas a negatív hozam ? Miért nem 2- 4%?
2022. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!