Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szlovák állampolgár vagyok de...

Szlovák állampolgár vagyok de magyarországon dolgozom már 5 ève hitelt akarok felvenni ès ehhez lak cím kell hogyan tudnák szerezni lakcímet?

Figyelt kérdés

#hitel #Lak cím
2022. máj. 14. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szlovák hitel nem játszik?
2022. máj. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyar szerződès-re nem adnak Szlovákiában..
2022. máj. 14. 04:59
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Bérelj egy garázst (havi 10 ezerért van már) és jelentkezz be oda :D
2022. máj. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-re: töltöttem ki már pont szlovák munkavállalónak szlovák munkáltatói igazolást, fel is hívott a bank angolul hogy igazoljam le szóban is (ezt a magyar bankok is szokták), úgyhogy ez biztos nem igaz. Azt hiszem Tatrabank volt.

Amúgy EU állampolgárként lehet magyar lakcímkártyád, szerintem kellene is hogy legyen ha itt vagy 5 éve. Ha van bérleti szerződésed, azzal be kell menned a kormányhivatalba, és kapsz.

2022. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"Magyar szerződès-re nem adnak Szlovákiában.."


Hogy a fenebe van munkaszerzodesed lakcim nelkul? Lehet, hogy az valami kamu es teljesen feketen fizetnek?

2022. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5: kismillió munkavállalónk van, akinek a munkaszerződésén a külföldi lakcíme van (pedig van ideiglenes magyar is), nem is értem ezt a felvetést. Plusz ingázók is léteznek. A magyar munkavállalásnak nem törvényi feltétele a magyar lakcím, max a cég ragaszkodhat hozzá valamilyen értelmetlen okból.
2022. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!