Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Netbankon keresztül van...

OTP Netbankon keresztül van díja a belföldi átutalásnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy adott egy OTP-S netbank. Egy vásárláshoz szeretnék átutalni másfél millió forintot. Ha Netbankon keresztül utalnám el az összeget akkor van valamiféle tranzakciós díj, vagy költség?

2022. máj. 17. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Van
2022. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez Magyarország. Természetesen van díja. De ezt alá is írtad amikor megnyitottad a számlát.
2022. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt is hozzá tehettétek volna hogy ekkora összegnél mennyi, persze én tettem fel hiányosan a kérdést.
2022. máj. 17. 20:01
 4/8 anonim válasza:
számlacsomagtól függ a díja, illetve van olyan számlacsomag ahol átalánydíjért bizonyos összegig ingyenes az átutalás
2022. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Nem láttuk a szerződésed, így ezt nem tudhatjuk mennyi lesz. Csomagonként függ mennyit kell fizetni, meg hiába van ez a csomagod, változhatott is azóta amióta megnyitottad.
2022. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is keveset, az otpnél a legdrágább az utalás mind közül. Nézd meg netbankodba mi a csomagod neve hátha olyan csomagba vagy, amivel kedvezményesebben tudsz utalni.
2022. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hooogyne lenne. Főleg az OTP-nél, ahol ha esetleg bemész a bankfiókba, legszívesebben köbméterenként fizettetnék ki veled még az ott beszított levegőt is.
2022. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis KP-ban fizettem ki a terméket amit venni szerettem volna egyéb okok miatt. 1 milliómhoz hozzájutottam 15 ezer forintért........ B.sznák szájba az anyjukat :D Köszönöm mindenki válaszát!
2022. máj. 18. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!