Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mekkora különbség lesz a...

Mekkora különbség lesz a között ha 350 000 forintot revoluton váltok át és SEPA utalással küldöm be a binancere, majd ott vártam át BNB-re, vagy ha azt magyar bankkártyáról vásárolom?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 04:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyi hogy megnézed Revolut és bankod milyen árfolyamon váltja, illetve Revolut és bankod milyen díj ellenében utalja ki. Csak te tudod hogy Revolutnál és bankodnál ezek hogy alakulnak.
2022. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes megnézni az összes bankomat ?
2022. jún. 10. 09:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen
2022. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem stimmel az első válasz. A revolut ennyit ingyen utal és a bankkartyas vásárlás is ingyenes. A Binances váltást, egyéb árakat pedig nem csak én tudom.
2022. jún. 10. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Bankkártya nem tudom hogy tartozik ide. Árfolyamot még mindig nem nézted meg. Illetve a bankod díjait csak te tudod (mive, nem mondtad meg melyik banknál melyik számlacsomagod van), szóval a kérdésben szereplő különbséget senki nem tudja megmondani.
2022. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

" Bankkártya nem tudom hogy tartozik ide."

"vagy ha azt magyar bankkártyáról vásárolom?"

Az árfolyam az ami nyitott kérdés de azt úgyis napi szinten kell megnézni mert állandóan változik. Értelemszerűen elsősorban a fix, meghatározható költségek érdekelnek itt.

A bankkártyás vásárlás számlacsomagtól függetlenül díjtalan.

2022. jún. 10. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az árfolyam az ami nyitott kérdés de azt úgyis napi szinten kell megnézni mert állandóan változik. "


Nem csak azt kell nézni. Revolutnál van egy limit, ami felett 0,5% a díj, hétvégén további 1%. Meg kell nézni banknál mennyi, mert még rosszabb árfolyamon is lehet olcsóbb. Most pl. 399.59Ft lenne az euró Revoluton. OTP-ném meg 394. Ez már majdnem 1,5% különbség. Ha az utalás ennél olcsóbb...

2022. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért van 350 000 forint a kérdésben mert az a limit.
2022. jún. 10. 14:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Revoluton az utalás ingyenes, persze csak a limit alatt.
2022. jún. 10. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!