Szerintetek hol érdemes folyószámlát nyitnom? Van itt bárki aki ért hozzá? szívesen meghallgatom a véleményét.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és szeretnék folyószámlát nyitni ám nemtudom ezt melyik banknál tegyem megy, illetve mikre érdemes figyelni ilyenkor. Aki tud seítsen légyszi.

2022. jún. 13. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Az OTP-t kerüld nagy ívben.
2022. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
CIB bankot ajánlom
2022. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Több mindentől függ.


A bankoknak különböző ajánlataik vannak attól függően mennyi pénz érkezik a számládra havonta, mennyi tranzakciót csinálsz, stb...


Először ezekre keress választ, utána már könnyebben eligazodsz a bankok ajánlatai között.

2022. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

17 évesen junior számlát nyiss, aminek nincs költsége (vagy inkább relatív kicsi)

A bankmonitoron vagy a bank360on meg tudod nézni, melyik lenne neked jó.


Több banknál van számlanyitási akció is, adnak 5-20000 forintot, de azért nézd meg a számlafeltételeket (én cibes vagyok, ahhoz tudok ajánlókódot adni, de szerintem ott olyan feltételek vannak az ingyenességhez, amit te nem tudsz teljesíteni)



De nyugodtan érdeklődhetsz minden bankban is, a pontos feltételekről, aztán össze tudod őket hasonlítani. Számlanyitáshoz viszont kell az egyik szülőd.

2022. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Cib bankot került nagy ívbe, igazi moslék banda.

Személyesen ügyet intézni náluk egyenlő az öngyilkossággal..

2022. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
5, sem a lakosságival, sem a céges számlákkal soha nem volt ügyintézési problémám a cibnél, ha hülye ügyintézőt fogtál ki, az nem a bank hibája
2022. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ahányszor bemegyek a cibbe valami balhé mindig van..volt hogy 2 ügyintéző volt az egész bankba, az egyik 1 órán keresztül zabált, hiába voltak bent 10 en, káromkodtam hiába szóltak neki nem jött.

Meg mi az hogy 8.30 kor nyit a bank, egyedül vagyok és 9 óra után hajlandóak szólítani?

Az ügyfélszolgálatosok telefonon keresztül nem tudnak normális felvilágosítást adni, hazudoznak jobbra balra. Hagyjuk már. A cib alkalmazás nagyon sokszor hibakódot ír ki, nem lehet belépni, nem egyszer nem tudtam kártyával fizetni a boltba mert valami probléma volt a központba..

2022. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Káromkodtak*
2022. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismétlem: rossz helyre jársz. Pl a tatabányai fiókkal és az ügyintézőkkel ill a telefonos ügyfélszolgálattal semmi gond. Én időpontra járok mondjuk. De 3 bankszámlám van a cibnél számtalan alszámlával gond nélkül intézni tudok mindent.
2022. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!