Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste hitelkártyában lehet...

Erste hitelkártyában lehet valami buktató?

Figyelt kérdés

A pontgyűjtésre gondolok, mert addig oké, hogy ha azzal fizetek akkor van valamennyi visszatérítés, de tartok tőle, hogy amikor meg visszautalom a folyószámlámról, akkor azért is kell fizetni, és már el is bukhatom azt a pár forintot amit kaptam mondjuk tankolásért.

Meg én valahogy nem is tudom ezt követni, mert pl ha ma, junius 19.-én jönne egy SMS arról, hogy mennyi tartozásom van, és a fizetési határidő e hónap 25, akkor is délután levonják a minimum összeget, amit nem is értek, és a bank is csak félremagyarázott miért van ez.

Illetve aki használja az mennyi időnként tölti vissza?


2022. jún. 19. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én havi egyszer visszatöltöm. Ha időben megteszed, akkor nincs kamat. A visszatöltés és az atm-es kp befizetés ingyenes. Két dologra kell figyelni: ne vegyél fel róla kp-t és időben töltsd vissza.
2022. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Amúgy mindig maxra vissza kell tölteni vagy csak amit a Geroge ír tartozást? Mert most nullát mutat, de valójában még van rajta tartozásom a teljes hitelkerethez. Illetve tesóm szerint többet nem is szabad rátölteni, tehát, hogy plusz legyen rajta, mert akkor nem adnak pontot.

2022. jún. 20. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit kell visszatölteni, amennyit az értesítőben írnak. Ha kevesebbet töltesz, akkor a maradékra megy a kamat. Többet is tölthetsz, de csak a hitelkeret erejéig adnak pontot. Vagyis ha 200 ezres a kereted, de te 250et töltesz rá vissza és azt mind elköltöd, akkor is csak a 200ezerig kapod a pontokat.
2022. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!