Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kb 10 éve volt egy hitelfizete...

Kb 10 éve volt egy hitelfizetesi mulasztàsom ami miatt felkerültem a barlistara,ezt akkor kb 2 hónap múlva teljesen rendeztem.Most lakáshitelt szeretnék felvenni,és nem tudom,hogy ez fog e problémát okozni?

Figyelt kérdés
Bankban fogják látni,hogy 10 éve volt egy ilyen esetem?Most elég jól keresek,és a ház àrànak 40%àt probléma nélkül feltudom mutatni ha köszönöm szépen

2022. jún. 19. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valóban minden tartozást kifizettél, akkor már rendezett a KHR státuszod, de azt javaslom, első körben kérj egy teljes KHR jelentést a bankodnál, illetve ne abban a bankban akarj majd hitelt felvenni, ahol a korábbi mulasztásod volt, mert belső tiltó listás lehetsz náluk függetlenül attól, hogy a korábbi hitelt már rendezted.
2022. jún. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!