Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes ilyenkor venni USD-ért...

Érdemes ilyenkor venni USD-ért részvényt?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem akik régebb óta fektetnek be, hogy hosszútávon a magas USD ár miatt megéri részvényt venni?

Ahogy nézegettem az USD/HUF chart-ot TradingView-n nagyjából fordítottan korrelál az S&P500-zal és a legtöbb részvénnyel. Szóval "TALÁN" nem éri meg alacsonyabb árfolyamra várni, mert amikor a forint erősödik a dollárral szemben, olyankor általában a részvények is megindulnak felfelé.



2022. júl. 5. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

:)) a nagy alaizis most hogy meg volt mit varsz tolunk? :))


Amugy meg a forintot milyen alapon hasonlitod s&pvel? :)) Vagod azt h a korrelacio nem kauzacio?

2022. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyetértek, hogy nem látok semmi oksági kapcsolatot az S&P500 és az USD/HUF között. Az első az amerikai GDP-től függ, a második meg főképp a magyar politikától.


"a magas USD ár miatt megéri részvényt venni?"

Ez egy nagyon jó kérdés. Sajnos fogalmam sincs, hogy most mi a fenét kell csinálni, én is szenvedek emiatt. :)

2022. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!