Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi részvényt hosszú...

Külföldi részvényt hosszú távra a Random Capitalnél érdemes venni?

Figyelt kérdés
Van mögötte banki háttér, magyar pénzügyi felügyelet, lehet TBSZ-t nyitni, alacsonyak a kereskedési költségek (2 USD vásárlásonként). Amerikai részvényeket vennék hosszú távra (5+ évre), erre a célra tudtok jobbat?

2022. márc. 19. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Random-nál vannak a TBSZ számláim, én abszolut elégedett vagyok velük. A díjak nagyon kedvezőek, az ügyfélszolgálattal nincs gond, egyedül a webes felület (Netboon) és a mobil appok azok, amikkel nem vagyok elégedett. Viszont úgy vagyok vele, hogy ez az olcsóság ára. Mehetnek az Erste-hez vagy a KBC-hez, ott igaz lenne csillivilli felület, de a költségek is magasabbak lennének.
2022. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen részvényeket vennél tudod már?
2022. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megerősítem az 1. véleményét én is. Olcsó, de a webes felület, információközlés, átláthatóság az gyenge.


Ha csak az amerikai piac érdekel, hosszú távra, akkor a Random a legjobb választás jelenleg. Jó az ügyfélszolgálat is, segítenek. Ha valami termék nem elérhető, akkor írsz nekik és hozzáadják a listához, 1-2 napon belül meg tudod vásárolni.

2022. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En randomot hasznalok evek ota. Meg vagyok elegedve vele
2022. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hosszú távra vettem részvényeket TBSZ-re a Randomnál, elégedett vagyok vele. Nincs pl. számlavezetési díj, nekem ez pont megfelel.
2022. márc. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van OBA ami megvéd, milyen részvényeket nézegetsz? Én is vennék de nem tudom mi lenne a jó most
2022. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Szerintem Intel, Facebook/Meta most jó belépési pont lehet 5 éves távra.

2022. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, Nvidia, TSLA, FCEL, ezeket nézegetem.
2022. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!

#2: Intelt és Microsoftot első körben, de nézem az ASML-t, Alphabetet, Nvidiát, Teslát, AMD-t is.

2022. márc. 20. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!