Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más is járt már úgy, hogy...

Más is járt már úgy, hogy random emberek odamentek hozzá hogy csinálnak neki revolutot, merthogy nekik ebből penzük lesz? Lehet hogy engem becsaptak?

Figyelt kérdés

Ha csalás áldozata lettem, mit tudok ezután tenni?

Köszönöm a segítséget!



2022. júl. 7. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Levonni a tanulságot.
2022. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem csaptak be, valóban van ilyen ajánlási akció a Revolutnál.
2022. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ilyet nem tapasztaltam, viszont pár napja jött egy kamu revolutos sms, amiben az volt hogy az alábbi linken tudom megerősíteni a regisztrációmat vagy valami ilyesmi, nekem meg semmi közöm nem volt hozzá.
2022. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Wise-nál van hasonló akció, hogyha meghívsz X embert akkor 15000Ft jóváírnak a számládon, de ehhez a meghívottnak is pénzt kell töltenie a számlájára, "üres" regisztrációkért nem fizet.

De gyanítom, hogy ebben az esetben nem erről lesz szó.


Nem tudom, hogy ezt a fiókot ők hogyan csinálták neked, de gyanítom, hogy nekik van hozzáférésük a belépési adataidhoz, ha ez így van akkor ebben az esetben erre használhatják a számládat, amivel neked lesz később gondod:

- pénzmosás

- adócsalás

- illetve el is adhatják a számládat a neten


Szóval ha van hozzáférésed a számládhoz akkor változtass mihamarabb jelszót a biztonság kedvéért, amennyiben nincs, akkor lépj kapcsolatba az ügyfélszolgálattal hogy szüntessék meg a számládat mielőtt gondod lesz belőle

2022. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mivel a jelenlegi akcióban minden meghívás után 12500 Ft jár (ha a meghívott a Revolut kártyájával, akár fizikai, akár virtuális, minimum 1000 Ft értékben fizet 3 alkalommal), így szerintem simán lehet valós, a plusz pénz reményében
2022. júl. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát igen, a leleményes magyarnak felcsillan ilyenkor a szeme, hogy ingyenpénz😂 aztán képes rá a tudtuk nélkül ismerősöket is beregisztrálni…azok meg csak néznek, hogy milyen regisztrációt kéne megerősíteni…így nyilván a sztori nem jön össze, de legalább megpróbálta…nekem is van egy ismerősöm…rendelt a gyerekeinek, párjának, szüleinek…már egy revolut kártya lerakat az egész család…engem nem tudott rávenni, mert már van. azt ugyan nem tudom, hogy lejárat után a következő kártya fizetős-e…csak ugye ki jár ennek utána…valaki csak a 12500at látja, beszervez olyanokat, akiknek elmagyarázza, hogy csak 3x1000 Ft értékben kell vásárolnia, aztán az se baj, ha utána beteszi a fiókba…pár év múlva meg jön az új kártya meg hogy vonnák le utána a párezres kártyadíjat😂 nagyon sok a felelőtlen ember.
2022. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
#6 szerencsére a következő kártya is ingyen van, legalábbis most az volt 😀
2022. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!