Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A megtakarított pénzem egy...

A megtakarított pénzem egy részéből érdemes ezekben a hetekben a vágyott dolgokat megvenni, vagy inkább a kőkemény takarékoskodásnak van most itt az ideje?

Figyelt kérdés

Szerintetek ezekben az időkben a bankban tartott készpénz állományt inkább költeni érdemes az elinflálódás miatt, vagy inkább szigorúan gyűjtögetni a következő hónapok gazdasági várakozásai miatt?


Van lakásom, megfelelő állásom, és megtakarított pénzem is van néhány millió forint. Nagyon vágyom álmaim biciklijére, ami kb. 1 millió Forint.


2022. júl. 15. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaziból szerintem senki nem tudja.


Ha fél év múlva kirúgások lesznek és kirúgnak, akkor rossz ötlet volt, ha óriási infláció indul be, és megmaradnak az állások, akkor nyersz rajta.

2022. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, hogy milyen dologra vágysz. Én pl. Most nemrég vettem ki a pénzem MÁP+-ból és most 15cm grafitos polisztirol szigetelést tetetek a házamra.


Ebbe mindenképpen érdemes befektetni.

2022. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!