Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem vagyok regisztrálva a...

Nem vagyok regisztrálva a Revolutra, de szeretnék írni nekik, milyen emailcímre tudnék? Átutalást várok, nem érkezett meg, utána szeretnék érdeklődni a revolutnál is de semmilyen emailcímet nem találok

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Az alkalmazásban van in-app chat.
2022. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2022. aug. 1. 19:52
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy regisztràlva, akkor hogy vàrsz revolut szàmlàra utalàst
2022. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valaki Revolutról utalt neki. Ez simán lehet 1 hét is mire megkapod, nem része AFR-nek, ráadásul nemzetközi utalás. Nekem is volt már hogy 1 hét után ment csak el.
2022. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen, bankszámlámra utaltak revolutról. Ez a 6.munkanap és még semmi :( A banktól is kérdeztem, és semmi sem érkezett
2022. aug. 2. 09:02
 6/15 anonim ***** válasza:

Nyilvan nem fog semmilyen adatot kiadni semmilyen utalasrol a revolut. Nem is tudom hogy gondoltad..


Ha megkerdezed mennyi ideig tart a kiutalas pontosan ugyanazt fogja bemasolni ami megtalalhato a sugojulban.

2022. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát annyi választ várnék, h az illető tényleg elindította e az átutalást, vagy csak átver egy photoshoppolt képpel...
2022. aug. 3. 09:50
 8/15 A kérdező kommentje:
mert különben honnan tudnék minden adatot pontosan...
2022. aug. 3. 10:03
 9/15 anonim ***** válasza:

Ilyenekre nem fognak valaszolni, ugyanis személyes adatokat tartalmaz.


Hogy Gipsz Jakab inditott-e kiutalast.

2022. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és az, hpgy én várom a pénzt ?? Mégis hogyan érdeklődjek akkor? Nincs jogom megtudni mikor kapom meg a pénzem??? Micsoda dolog ez
2022. aug. 3. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!