Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Baleset miatt tartós bet.áll.-...

Baleset miatt tartós bet.áll.-ra kényszerülök.E.v. vagyok,katás.Pár éve 3hétig voltam tp-n és ekkor regisztráltam.Újra kell regisztrálni?A 30nap után azonnal küldjem be a 21T101E-t és utána 30naponként vagy más határidő van?A HIPA-nál is van teendőm?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget. (Csökken a katás keretem és nem is tudok dolgozni táppénz alatt.)
2021. aug. 2. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Mire akarsz újra regisztrálni? Ez nem teljesen világos nekem. 21T101E-t az azt követő hónapban kell beküldeni, amikor meghaladta a keresőképtelenséged a 30 napot. Iparűzésinél nincs teendőd, az ugyanúgy megy továbbra is.
2021. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annak idején a Teve u-ban voltam és ott intézték a tp. előtti kötelező regisztrációt. Olvasom, most is van ez a tp. igénylése előtti regi, csak az nem világos, ezt egyszer szükséges megtenni vagy minden tp. előtt. Ennyit tudok.
2021. aug. 2. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha arra a regisztrációra gondolsz, hogy online beadhasd a tp igénylést, akkor azt elég egyszer. Simán kitöltöd az ányk-s nyomtatványt, hozzácsatolod a táppénzes papírt és küldheted is be nekik.
2021. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ködzönöm.
2021. aug. 4. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!