Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámla hitelkeret részlet...

Folyószámla hitelkeret részletfizetéssel kapcsolatban van bárkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
A mai nap reggel kaptam egy sms-t, hogy 0 forint lett a hitelkeretem. Lakásfelújításban vagyok jelenleg, és ezt használtam erre a célra, így teljesen mínuszban van a számlám, és ha nem kapok pl részletfizetési lehetőséget, két hónapig olyan lesz, mintha nem kapnék fiezetést, mert minden bevétellel együtt is mínuszban lesz a kártyám. Van bármilyen tapasztalata valakinek, vagy kizáró tényező? Kértem segítséget telefonon, de csak bankfiókban tudnak bármit is mondani, az meg csak jövőhéten tud megtörténni, de megnyugodnék ha valaki tudna írni tapasztalatot.

2022. aug. 2. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik bank, de pl az OTP-nel erre létezett tartozasrendezo hitel
2022. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
“ A (xxxx) sz. bankszàmlàjàhoz kapcsolòdò engedélyezett hitelkeret emelésére lenne lehetöség. Tovàbbi informàciòkat a szàmlakivonatàn talàl.” En ilyet kaptam tegnap, de nem tudok rajta eligazodni.
2022. aug. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!