Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha megszüntetem a bankszámlám,...

Ha megszüntetem a bankszámlám,akkor utána tudok ugyan azokkal az adatokkal újat nyitni?

Figyelt kérdés
2 számlám van az otp-nél,és szeretném mind a 2-őt megszüntetni,de szeretnék utána egy újat nyitni,ugyanúgy az otp-nél.Az oka az lenne,hogy szerencsejáték függő voltam,és egy csomó online tranzakció volt szerencsejáték oldalakon. Leszoktam a szerencsejátékról,és szeretnék tiszta lappal indítani,mert nem szeretném hogy hitelfelvételnél gondot okozzon a több 100 tranzakció a szerencsejáték oldalakon.Ha megszüntetem a számláim,akkor utána tudok ugyanazzal az email címmel,lakcímmel,személyi igazolvánnyal,stb új számlát nyitni?

2022. aug. 6. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2022. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Még akkor is tudsz, ha nem szünteted meg a másik két számlát. Nyilván meg akarod szüntetni, tehát tedd meg.
2022. aug. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán. Viszont ha már végigjárod a számlazárással és számlanyitással kapcsolatos intéznivalókat, előtte érdemes lenne megnézned a bankmonitor.hu-n, hátha olcsóbban megúszod a számlavezetés költségeit.
2022. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,otp junior számlàt szeretnék nyitni,annàl nem hiszem hogy van olcsóbb.mindenkèpp az otp-nél szeretnék maradni,mert nekik a legjobb az alkalmazásuk
2022. aug. 7. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
De, van olcsóbb: Raiffeisen Yelloo, Erste EgySzámla, K&H Ifjúsági. Mindháromnál olcsóbbak a tranzakciók, mint az OTP-nél. A Raiffeisen-es app egy kicsit valóban fapados, de a K&H és az Erste appja még fejlettebb és több funkcióval rendelkezik, mint az OTP.
2022. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy otp vagy k&h lesz. Én ezekben bízok,ezek a legnépszerűbbek. K&h ifjúsàgi szàmlàhoz kell diákigazolvàny?mert nem vagyok màr diàk,dolgozom.
2022. aug. 8. 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kell.
2022. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!