Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Üdv Cofidis hitel vélemény...

Üdv Cofidis hitel vélemény milyen gyors a bírálat ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd fel, uzsora.
2022. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg ne vedd fel.


3 éve fizetem, már kamatostul visszafizettem, mégis még van belőle kb. 250 ezer Ft, amit fél éve moratórium miatt raktak rám. Oké, hogy meghozták ezt a döntést és éltem vele (egy darabig), az is oké, hogy ennek ára van, de 250 ezer Ft?


Amúgy minden hónap 12.-ig kell befizetnem, egyszer csúsztam vele és 10 nappal később fizettem be, megbüntettek kb. 10 ezer Ft-ra, és még azóta is (március) hívogatnak már 5.-e körül, hogy nekem fizetnem kell 12.-ig. Sms-t is küldenek a híváson felül, mert ezzel a 10 napos csúszással átkerültem a kockázatkezelési osztályra. Nem győzöm letiltani a számokat amikről hívogatnak.


Ha hitelre van szükséged, keress egy normális bankot, eszedbe se jusson a cofidishez menni!

2022. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2. Ez minden banknál így van
2022. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!