Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol nyissak bankszámlát? Diák...

Hol nyissak bankszámlát? Diák vagyok és szegény.

Figyelt kérdés
Van olyan bank, ahol nem vonnak le havonta róla összeget valami címén? Raiffeisen bankba jó?
2010. szept. 24. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Gyakorlatilag mindenhol levonnak pénzt a számlakezelésért (mert hát azért végeznek munkát vele); max akkor nem, ha vállalod, hogy havonta befizetsz x összeget a számládra.
2010. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

A Raiffeisennél van ingyenes bankszámla

Bázisszámla a neve. Havi 2x ingyenes pénzfelvétel, és internetbank is van hozzá ingyen.


Ha más szolgáltatást nem veszel igénybe, semmibe nem kerül.

2010. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
OTP-nél kimondottan diákoknak van, sajnos, a csomag nevét nem tudom. Itt semmiért nem kell fizetni.
2010. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem neked a Takarékszövetkezet lesz a legjobb.Nekem is az van nincs rajta semmi mozgás havi 100 Ft vonnak le. A többi az mind kamu valamit mindig vonnak le pl velem az otp 650 valahány forintért levelezet alkalmankét hogy ennyit meg annyit fizessek megszüntettem.
2010. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

AXA ingyenes bankszámla. Egyszeri nyitási díj van. Internetbank nélkül 2800Ft, internet bankkal 6800Ft.


A számlanyitás díj befizetése után, további költségek NINCSENEK. Nincs havi és éves díj, kártyadíj, internetbank havidíj, papíralapú számla is ingyenes.

2010. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Erste Bank - Szemeszter számla csomag, 25 éves korig ingyenes. Egy diák igazolvány kell az igényléshez!
2010. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
otp junior
2010. szept. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért kell direkt kib@szi az emberekkel és az OTPhet küldeni??! Fogjátok már fel, hogy más bank is létezik, nem csak a magyar "csoda bank" az OTP. Csoda, h müködik.


[link]


[link]

2010. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és te miért hirdeted az axát már második helyen látlak :@ Tudod nekem tapasztalatom van és JÓ
2010. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!