Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha édesanyám csinál egy...

Ha édesanyám csinál egy bankszámlát- akkor úgy tudom, hogy az helyben elkészül. Használható tranzakciókra a számla még aznap, csak a bankkártya elkészültére kell várni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Azonnal használható.
2011. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A számlát azonnal elkészítik, megkapod a számlaszámot és használhatod, csak a kártyára kell várni. De ha szükség van a pénzre, (kb. 500 ft-os díjért) bankban fel is veheti, vagy ha kér a számlához netbankot, akkor onnan már utalhat is.
2011. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mivel nem vagyok jártas az ilyenekben, akkor úgy kérdem, hogy a SZÁMLANYITÁS és használása mivel jár? mert úgy szeretném, hogy ha elkészül a számla, még aznap rátennénk pénzt, de viszont egyben utalni is szeretnénk...

akkor most mi a teendő?

2011. szept. 10. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
A teendő: bemész, jó napot kívánok, számlát szeretnék nyitni, rátenném ezt az x összeget, és utalnék a bélának y-t, köszönöm.
2011. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha valamilyen cégnek szeretnék utalni, akkor azt a bank lenyomozhatja hogy kinek küldtem?
2011. szept. 10. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

"és ha valamilyen cégnek szeretnék utalni, akkor azt a bank lenyomozhatja hogy kinek küldtem?"


Ezt hogy érted?


A banknak tudnia kell, h kinek küldöd a pénzt, különben hogyan tudná eljuttatni a címzetthez?


Nem nyomoz semmit, te mondod meg neki. ;-)

2011. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(Ha nem te vagy az, akire gondolok, akkor bocsánatot kérek, de az utóbbi időkben sok az ilyen kérdés, és mindegyik egy személytől jön)


Várd meg a 18. életévedet, és akkor nyiss magadnak egy számlát, amiről rendezheted az online póker meg mindenféle játékbefizetéseket). Ne rángassad bele anyukádat egy fölösleges macerába.

2011. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!